ארונות אמבטיה תלוייםארונות אמבטיה בירושליםארונות אמבטיה תלויים מתאפיינים במראה חדשני ומעוצב. היתרון הגדול בהם הוא שאפשר לנקות מתחתם בקלות וכך לא מצטבר לכלוך ולא מתרחש בלאי בעץ כתוצאה מהמגע עם המים. למחפשים ארונות אמבטיה בירושלים, באולם התצוגה של פורצלנו ניתן למצוא מגוון רחב של דגמי ארונות אמבטיה תלויים איכותיים, העשויים מהחומרים הטובים ביותר ומוצעים בעיצובים מרהיבים לפי בחירתכם.

 

מהם ארונות אמבטיה תלויים


ארונות אמבטיה תלויים הם ארונות אמבטיה שלא מגיעים עד הרצפה, אלא מחוזקים בצורה מיוחדת ישירות לקיר עצמו וכך אין להם מגע עם הרצפה. בעבר היה מקובל לבנות ארון אמבטיה שעמד על הרצפה באמצעות רגליים או משטח במה ולכן הם עברו בלאי מואץ. המגע התכוף עם המים שהיו על רצפת חדר האמבטיה גרמו לחלחול המים בעץ, מה שפגם ברגלי הארונות ובדלתות שלהם ויצר סביבה עמוסת לחות. גם ארונות אמבטיה שעברו טיפולים מיוחדים כנגד מים בסופו של דבר עברו בליה ולכן המגבות ונייר הטואלט שהיו מאוחסנים בהם ספגו אף הם רטיבות ולחות. לחות זו אף פגמה בפרזולים של הארון שעברו תהליכי בלאי מואץ עם השנים. 
כיום ההמלצה הגורפת בעולם העיצוב של חדרי האמבטיה היא להשתמש במבנה המחוזק לקיר, ללא מגע עם הרצפה. מעבר לפן הפונקציונלי, המראה שלהם מיוחד, והם מעניקים לחדר האמבטיה מראה מסוגנן ונקי המשתלב עם אסלה תלויה ועם מקלחונים ואמבטיות מעוצבים.

היתרונות של ארונות אמבטיה תלויים


היתרונות של ארונות אמבטיה תלויים הם רבים:

ניקיון – יותר קל לנקות מתחת לארון, ואפשר להגיע אף לפינות באמצעות מגב. הדבר שומר על היגיינה של חדר האמבטיה שהוא חלל המתאפיין ברטיבות ולחות אשר עלולות ליצור פטריות בקירות וברצפה.
• בלאי – משום שמבנה הארון לא בא במגע עם מים לא מתרחש בו בלאי מואץ. ארון האמבטיה מוצמד לקיר וגם אם הרצפה בחדר האמבטיה מוצפת במים במהלך שטיפה או עקב זליגת מים מאמבטיה או מקלחון, עדיין הארון עצמו נשאר יבש ולא נספגים בו מים.
• עיצוב - משום שארון האמבטיה מוצמד לקיר, הוא יוצר מראה גדול יותר לחלל החדר מבחינה ויז'ואלית, ומעניק לו מראה חדשני ומודרני.


להמשך המאמר, לחצו 
ארונות אמבטיה תלויים.

     

פורצלנו ירושלים'פורצלנו' הינה מהחברות המובילות בתחום של קרמיקה בירושלים, פורצלן, שיש ופרקט, חדרי אמבטיה וכלים סניטריים.

באולם התצוגה קיים מגוון רחב של אריחי ריצוף וחיפוי, שיש למטבחים במבחר ענק, פרקטים, מקלחונים ואמבטיות, ארונות אמבטיה, כלים סנטיריים, אביזרי אמבטיה ועוד.

'פורצלנו' מעניקה פתרונות ההולמים את צרכיו האישיים של הלקוח ופורסת בפניו קשת רחבה של אפשרויות לעיצוב הבית - תמיד עם ליווי אישי להתאמה מושלמת. ניסיון עשיר במתן מענה הולם ללקוח הפרטי, לפרויקטים ומוסדות.


להמשך קריאה...

מבצעי קרמיקה ירושלים ,מבצעי מקלחונים בירושלים, מבצעי ארונות אמבטיה בירושלים, מבצעי ריצוף, מבצעי חדרי אמבטיה, מבצעי חיפוי שיש, מבצעי חיפוי אבן, מבצעי פרקטים, מבצעי ריצופי חוץ ועוד